O nas

Myjnia Silver Wash powstała w 2011 r. w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców prawobrzeżnej części Szczecina w kontekście możliwości samoobsługowego mycia pojazdów w profesjonalnie do tego przygotowanym obiekcie.

Wyznacznikiem świadczonych przez nas usług ma być jakość! Stąd też wyjściowe ciśnienie wody 140 bar, program mycia szczotką z naturalnego włosia przy każdym stanowisku oraz stosowane wysokiej klasy, nieinwazyjne środki chemiczne, które nie niszczą lakierów samochodowych. Te czynniki pozwalają nam przewyższać konkurencję.

Nasi klienci mają do dyspozycji również specjalnie przygotowane, odkryte stanowisko pozwalające na mycie pojazdów o dużych gabarytach typu: koparka, quad, ciągnik siodłowy bez naczepy czy łodź na przyczepie.

Od 2018 roku rozszeżyliśmy zakres oferowanych usług o myjnię ręczną wraz z szerokim wachlarzem profesjonalnej kosmetyki samochodowej:

  1. mycie auta wraz odkurzaniem wnętrza

  2. czyszczenie i impregnacja tapierki skórzanej oraz tekstylnej

  3. czyszczenie kokpitu, podsufitki

  4. pędzelkowanie szczelin

  5. usuwanie nalotów ze smoły lub rdzy

  6. usuwanie zarysowań

  7. korekta, polerowanie i zabezpieczanie lakieru

  8. czyszczenie i polerowanie szyb z nalotu wapiennego oraz korekta i polerowanie reflektorów

  9. powłoki hydrofobowe lub ceramiczne na szyby

Wykonujemy również korektę i renowację lakieru samochodowego, co pozwala uzyskać efekt porównywalny z fabrycznie nowym autem. Usługę tę wykonują osoby z wieloletnim doświadczeniem, co daje gwarancję uzyskania optymalnego efektu.

Profesjonalnie przeprowadzona korekta oraz renowacja gwarantuje, że lakier stanie się wolny od wszelkich drobnych rys, smug i hologramów, powstających w skutek nieprawidłowej pielęgnacji (np. po szczotkach w myjniach tunelowych lub stosowaniu niewłaściwych kosmetyków) a także w wyniku działania czynników zewnętrznych – zwłaszcza zimą sól i piasek potrafią odcisnąć piętno na każdym lakierze.

Powłoka Ceramiczna stanowi absolutny przełom w dziedzinie ochrony lakieru samochodowego – jest to najnowocześniejsza na świecie powłoka ochronna. Charakteryzuje ją długa ochrona lakieru – nawet do 18 miesięcy i rewelacyjny efekt wizualny. Ten produkt szczególnie polecamy wszystkim pasjonatom motoryzacji.

Serdecznie zapraszamy!